شبکه های اجتماعی

چرا با وجود داشتن تفکر مثبت من جواب نمی گیرم ؟

  • 20 بهمن 1397
  • 169
  • 0

تفکر مثبت

افرادی که وارد مباحث قانون جذب و مثبت نگری می شوند بعد از مدت کوتاهی با خود می گویند که ما مثبت فکر می کنیم پس باید همه جذب های عالی برایمان اتفاق بیفتد و فراوانی و وفور به سراغمان بیاید اما چرا نمی آید ؟!!

این سوالی است که می خواهم به شما پاسخ دهم :

اولین نکته ای که شما دوست خوبم باید توجه کنی این است که آیا به اندازه کافی صبر دارید ؟! خداوند بارها در قرآن می فرماید ، من صابرین را دوست دارم . .

وقتی شما انرژی مثبت هزینه می کنی و بعد برای تحقق خواسته خودتان تلاش می کنید آیا به اندازه کافی در این راه صبور هستید ؟ 

یک اصل بسیار مهم به نام تاخیر انرژی وجود دارد که می گوید : وقتی انرژی به هستی می فرستیم یک بازه زمانی نیاز است تا هستی برای شما بازتابی را برگرداند و اصل تاخیر انرژی در زندگی ما همیشه هست و نیاز به صبر زیادی است تا بعضی از خواسته های ما برآورده شود و کسانی که صبور هستند ، همیشه نتیجه بهتری می گیرند .

نکته دیگر این است که ما مانند کوه یخ هستیم و دارای دو بخش هستیم . بخش روی آب که قابل دیدن است و بسیار کوچکتر از بخش درون آب است . بخش زیرین همان ناخودآگاه ماست که مملو از باورهای منفی حاصل از زندگی گذشته ماست . وقتی انرژی مثبت ارسال می کنیم این مربوط می شود به بخش بالایی کوه یخ که در روی آب قرار دارد و برای اینکه این انرژی نتیجه بدهد باید با صبر و ثبات قدم بیشتر ، اول به باورهای منفی انباشته شده در بخش زیرین کوه یخ غلبه کنیم و بعد از خنثی سازی اثر منفی آنها ، ارام آرام حرکت مثبت را در زندگیمان ایجاد کنیم .

یک ماشین را در نظر بگیرید ، فرض کنید شما بسیار تلاش می کنید و انرژی مثبت ارسال می کنید تا این ماشین حرکت کند اما از طرف دیگر باورهای منفی گذشته مانند ترمز این ماشین عمل می کنند و اجازه حرکت نمی دهند در نتیجه شما نیاز دارید که انرژی بیشتری صرف کنید و با مداومت و ثبات قدم ، به تدریج قدرت این باورهای مخرب را کاهش و در نهایت از بین ببرید در آن موقع است که ماشین زندگی شما به سمت دلخواهتان حرکت می کند .

روش سریعتر پاکسازی باورهای منفی در کتاب راز درون تو به طور کامل و مفصل توضیح داده شده که به تو دوست خوبم توصیه می کنم حتما این کتاب ارزشمند را مطالعه کنی تا با سرعت بیشتری در زندگی خود به موفقیت دست پیدا کنی .

 

با امید موفقیت هر چه بیشتر شما 

www.razedaroon.com

چرا با وجود داشتن تفکر مثبت من جواب نمی گیرم ؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 0

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط