شبکه های اجتماعی

چگونه باورهای محدود کننده خود را از بین ببریم ؟

  • 6 بهمن 1397
  • 251
  • 0

چگونه باورهای محدود کننده خود را از بین ببریم ؟

بسیاری از ایده های خلاقانه و پولساز در اطراف ما وجود دارند که تنها کسانی قادر به دیدن آنها هستند که باورهای قدرتمندی را در خود ایجاد کرده باشند . همه ما از کودکی با اختیار یا حتی بدون اختیار خودمان باورهایی را از محیط کسب کرده ایم که این مسیله بر زندگی آینده ما بسیار تاثیرگذار است .

باورهای محدودکننده ای که درون من و شما وجود دارند باید آنها را حتما شناسایی کنیم و برای نابودسازی آنها باید کاری انجام دهیم . یکی از باورهای محدودکننده ما ، دیگه نمی تونم ، دیگه نمیشه ، سنم بالا رفته ، من سرمایه کافی ندارم و .... هستند و ما صد دلیل برای نمی توانم ها و نمی شود هایمان می آوریم .این دلیل ها همان باورهای محدودکننده ما هستند که اجازه نمی دهند ما پیشرفت کنیم . در حالی که اگر انسان به پا خیزد و محکم بگوید می شود و من می توانم ، در همان لحظه همه چیز به حرکت در می آید تا به چنین فردی کمک کنند . 

فردی را تصور کنید که افسرده در گوشه ای نشسته است و به خیال خود دنیا برایش به آخر رسیده است . در این هنگام یک جمله از تلویزیون می شنود در حالی که غرق در افکار خود است . فقط یک جمله به گوشش آشنا است . کسی به او می گوید یک فکر بزرگ بکن !

ناگهان از جا می پرد انگار جرقه ای در ذهنش ایجاد می شود . فکر بزرگ ...

در همان لحظه به یاد می آورد کتابی در قفسه کتابخانه اش به همین عنوان وجود دارد . جادوی فکر بزرگ 

بدون معطلی به سمت کتابخانه می رود و تمام مطالب کتاب را به سرعت و در ظرف چند ساعت می خواند . او به خود می آید و طبق گفته های کتاب باورهای محدودکننده خود را کنار می زند و طبق پیشنهادات کتاب دلایل یا همان باورهای محدودکننده خود را مورد تایید قرار نمی دهد و به جای قبول و تایید آنها عکس این باورها را بر روی یک تکه کاغذ می نویسد و قدرتمندانه آنها را تکرار می کند .

از آن پس تمام شکست های گذشته اش را به فراموشی می سپارد و قدم در راه خلق یک زندگی جدید می گذارد ...

از تو دعوت می کنم جادوی فکر بزرگ را حتما مطالعه کنی . شاید تو هم داستانی مشابه این فرد داشته باشی که با یک تلنگر از جا بلند شوی و مسیر درست زندگیت را پیدا کنی . بدان که با جادوی فکر بزرگ و ایمان قلبی می توانی کوهها را جا به جا کنی .

به تو تبریک می گویم ! که این مقاله را تا اینجا مطالعه کردی زیرا این نشان می دهد که داشتن زندگی بهتر چقدر برایت مهم است . 

در کتاب راز درون تو به بررسی عمیق تر باورهای محدودکننده و نحوه صحیح پاکسازی آنها پرداخته ام تا تو دوست خوبم بتوانی بهتر این مسئله مهم و بسیار حیاتی را که تمام زندگی تو را تحت تاثیر قرار می دهد را درک کنی .

 

دوستدار تو 

www.razedaroon.com

چگونه باورهای محدود کننده خود را از بین ببریم ؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط