شبکه های اجتماعی

شفا و سلامتی

  • 7 بهمن 1397
  • 179
  • 0

شفای جسم

اگر در بدن خود دردی را احساس می کنید و یا مبتلا به بیماری خاصی شده اید و یا حتی بعد از بیدارشدن از خواب ، علی رغم خواب طولانی و کافی همچنان احساس کسالت و خستگی می کنید این تمرین ساده را انجام دهید :

سلولهای بدن ما زنده هستند و نیاز به توجه و مراقبت دارند . بنابراین قبل از خواب بدن خود را نوازش و به آن توجه کنید . با احساسی سرشار از عشق بخشهایی از بدن خود را که دچار درد و ناراحتی است ، نوازش کنید . بعد از انجام این کار خواهید دید که صبح روز بعد بسیار آرامتر و با نشاط تر از خواب برمی خیزید .

راه دیگر در هنگام استحمام است . آب خاصیت پاک کنندگی قوی دارد . وقتی در حال دوش گرفتن هستید بدن خود را نوازش کنید و همزمان احساس کنید که آب تمام دردها و نارحتی های شما را پاکسازی می کند . هر چقدر این احساس عمیق تر باشد تاثیر سریعتر و بهتری خواهد داشت . 

این دو روش را اگر به طور مداوم و هر روز با صرف چند دقیقه وقت انجام دهید . تاثیر چشمگیری در میزان سلامت و روحیه هر چه بهتر شما خواهد داشت .شاید در ابتدا دوست داشته باشید همان لحظه نتیجه را ببینید که البته برای دردهای کوچکتر همین طور خواهد بود و شما بلافاصله از بین رفتن درد را احساس خواهید کرد ولی برای دردهای مزمن نیاز به وقت بیشتری است . 

هر چقدر با قدرت بیشتری به بدن خود عشق بورزید سلامتی با سرعت بیشتری بدن شما را احاطه خواهد کرد .

دوست خوبم امیدوارم این راهکار ساده را به کار بگیری و از نتایج به دست آمده لذت ببری .

دوستدار شما 

www.razedaroon.con

 

 

شفا و سلامتی

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 0

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh