شبکه های اجتماعی

توانایی کسب درآمد شما

  • 14 ارديبهشت 1397
  • 760
  • 1

توانایی کسب درآمد شما


ارزشمندترین دارایی شما توانایی کسب درآمد شما است، توانایی تان در کسب درآمد . این را می توان اینگونه نیز تعریف کرد، توانایی شما در گرفتن نتیجه هایی که افراد حاضرند برای آنها پول بپردازند. توانایی کسب درآمد یا قدرت کسب درآمد شما 80 تا 90 درصد ارزش مالی شما را نشان می دهد مگر اینکه در حال حاضر ثروتمند باشید. اگر توانایی کسب درآمد شما بدرستی در بازار به کار گرفته شود، این توانایی شما مانند یک چاه آب عمل خواهد کرد. با افزایش توانایی کسب درآمد از طریق گرفتن نتایجی که افراد حاضر هستند بابت آنها پول بدهند، می توانید دهها هزار تومان در سال به جیب بزنید. تمام دانش، تحصیلات، مهارتها و تجربه هایتان در زندگی، برای تبدیل شما به فردی که امروز هستید کمک کرده اند و روی این توانایی که نتیجه ای حاصل کنید که افراد حاضر هستند پول خوبی برای آن بپردازند تاثیر گذاشته اند. توانایی کسب درآمد شما مانند یک کشتزار است، اگر از آن به خوبی مراقبت نکنید اگر آن را حاصلخیز نکنید و در آن کشت نکنید و مستمرا به آن آب ندهید به زودی توانایی خود را در تولید محصول دلخواه شما از دست می دهد. مردان و زنان موفق افرادی هستند که واقعا به اهمیت و ارزشِ توانایی کسب درآمدشان آگاه هستند. آنها هر روز کاری می کنند تا ارزش تولیدی آن افزایش یابد و با تقاضاهای بازار هماهنگ باشد.

یک دارایی قابل تقدیر
توانایی کسب درآمدتان همانند هر دارایی دیگری هم می تواند قابل تقدیر باشد یا غیرقابل تقدیر. ارزش آن می تواند مستمرا افزایش یابد و هر سال شما را قادر سازد تا درآمد بیشتر و بیشتری کسب کنید.

یا می تواند یک دارایی غیرقابل تقدیری باشد و با تغییر بازار ارز آن کاهش یابد و مهارتهای شما کمتر و کمتر مورد تقاضا قرار بگیرند. حقیقت تلخ این است: اگر مستمرا و سرسختانه به دنبال بهبود مهارتهای خود نباشید و باارزش تر و باارزش تر نشوید، خود به خود عقب می افتید. اگر توانایی کسب درآمدتان قابل تقدیر نیست خود به خود غیرقابل تقدیر می باشد. امروزه هزاران افراد بیکار وجود دارند که اجازه داده اند توانایی کسب درآمدشان آنقدر کاهش
یابد که هیچ کس حاضر نیست برای چند نتیجه ای که می توانند بدست آورند آنها را استخدام کنند.

تصمیم بگیرید
کلید افزایش درآمدتان چیست؟ تصمیم بگیرید! از همین امروز تصمیم بگیرید که دقیقا همان مقداری که می توانید درآمد داشته باشید را کسب کنید. تصمیم بگیرید که کنترل کامل روی کسب و کار و درآمدتان داشته باشید تا بتوانید در هر اقتصادی دوام بیاورید و پیشرفت کنید !

توانایی کسب درآمد شما

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 2

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
Mahan Panjazi در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

بسیار خوب

مطالب مرتبط